parallax background
steering

Konteinerveosed

NTN Baltikumis teeb pidevat koostööd enamuse merevedusid teostavate firmadega, kes töötavad nii mandritevahelistel liinidel kui ka lühimerereisidel, nagu: APL, CMA CGM, MSC, Evergreen, HANJIN,Hapag-LLOYD, Team Lines, Unifeeder ja teised.
NTN omab väga tugevat positsiooni merekonteinervedude turul. NTN firmade grupp impordib ja ekspordib üle 100.000 TEU Skandinaavias ja Baltikumis. NTN on Norra suurim konteinervedude transpordivõrk, mida meie teenindame.

NTN Balti riikides laadib ja teenindab kokkukomplekteeritud konteinerveoseid. Meie partnerite globaalse võrgustiku abil teenindame teie veost koos teiste meie poolt kokkukomplekteeritud veostega, mis aitab tagada konkurentsivõimelised hinnad lühima transiitaja jooksul. Kaupade mahalaadimine ja tarne teie ukseni või teie klientideni kuulub samuti meie teenuste valdkonda. Lisaks on meie ladudes võimalik hoiustada veoseid kuni nende kasutamiseni.

Konteinerveosed

small-ship-1
NTN Baltikumis teeb pidevat koostööd enamuse merevedusid teostavate firmadega, kes töötavad nii mandritevahelistel liinidel kui ka lühimerereisidel, nagu: APL, CMA CGM, MSC, Evergreen, HANJIN,Hapag-LLOYD, Team Lines, Unifeeder ja teised.

Loe edasi

Veosed

õhutranspordiga

NTN Baltikumis koos agentide võrgustikuga pakub klientidele veoste importi ja eksporti õhutranspordiga üle kogu maailma.

Loe edasi

Autotransport

 

small-car-1
Me transpordime kõike, alates ühest kaubaalusest kuni täisveoseni ning teeme seda usaldusväärselt ja alati vastavalt graafikule, hoolitsedes iga veose säilimise eest kogu teekonna jooksul kuni sihtpunktini.

Loe edasi

Ülegabariidilised

veod

negabarit
Ekspedeerimine ja projektide juhtimine: Õhu-, mere- ja maakaudne, pakendamine, hoiustamine Eelarve & kulude analüüs:Transpordigraafik & vedude plaan

Loe edasi

Ladustamine

small-1
NTN firmade grupp Balti regioonis pakub klientidele mitmesuguseid veoste teenindamise ja ladustamisega seotud teenuseid: Peale- ja mahalaadimine mehhaniseeritud vahendite abil ja käsitsi

Loe edasi

parallax background

Meist

NTN EST AS pöörab tähelepanu objektide ohutusnõuete vastavusele ja töö organiseerimisele nii, et oleks tagatud ümbritseva keskkonna ja töötajate ohutus. Samuti püüab NTN koos oma klientide ja partneritega nende nõuete täitmiseks rakendada vastavaid ennetusabinõusid.

NTN EST AS töötab süstemaatiliselt selle nimel, et vastata kõikidele valitsuse poolt töötajate tervisekaitsele ja ümbritseva keskkonna kaitsele esitatud nõuetele ning tagada üldiste ohutuseeskirjade järjepidev täitmine.

NTN EST AS täidab kõiki maksuseadusandluse nõudeid ja keskkonnaohutuse norme, mis on seotud töötaja elukutse ja tema sotsiaalsete õigustega.

Loe edasi
parallax background

Meie eelised


Meie firmat tunnustatakse juhtiva logistiliste teenuste osutajana, kes on spetsialiseerunud veoste transpordile mööda merd ja sellega seotud teenuste osutamisele sadamates, nagu ekspedeerimine, laologistika ja autotransporditeenused. Meie head küljed on:

  • Positiivsete suhete hoidmine meie klientide ja partneritega pika aja jooksul 
  • Märkimisväärsed finantstulemused viimastel aastatel 
  • Positiivne maine ja töökogemus Venemaa ja Baltikumi turul
  • Professionaalne ja motiveeritud personal firma struktuuri kõikidel tasanditel 
  • Paindlik lähenemine hinnakujundusele
  • Kliendi äri- ja turuhuvide kaitse 
  • Täiskomplekt logistilisi teenuseid

Oleme ametlik liikmed

järgmised organisatsioonid

Eesti