MEIST

NTN EST OÜ

NTN EST OÜ põhitegevuseks on rahvusvaheliste kaubavedude korraldamine. Pakume logistika- ja transporditeenuseid vastavalt kliendi vajadustele. Korraldame eksport- ja importveoseid Eestist ning ka kolmandates riikides. Ettevõttes on tööl oma ala parimad spetsialistid ja meie rahvusvahelised koostööpartnerid järgivad rangeid standardeid, mis selles valdkonnas on kehtestatud.

NTN EST OÜ on Teie usaldusväärne ja professionaalne logistikapartner. Meie ülemaailmne agentide ja partnerite võrk võimaldab meil pakkuda parimat logistikateenust peamistel marsruutidel üle maailma. NTN EST OÜ jaoks on oluline kliendi rahulolu ning rahvusvaheliste töö- ja keskkonnaohutuse nõuete täitmine.


Ajalugu

NTN EST OÜ on Taani logistika grupi Chr. Jensen poolt 1996. aastal asutatud ekspedeerimisteenuseid osutav ettevõte Chr. Jensen Eesti nime all. Algselt tegeles ettevõtte grupisisestele kaupadele laoteenuse ja Eesti siseste vedude korraldajana, kasvades hiljem rahvusvahelisi vedusid ja logistikat korraldavaks ettevõtteks.

2006. aastal ostis norra transpordigrupp NTN taanlastelt Chr. Jennseni.

2008 sai ettevõtte uue omaniku all nimeks NTN EST.

2021 ostsid ettevõtte eesti töötajad NTN EST välismaistelt investoritelt välja ja jätkavad tegevust sama nime all.


Oleme esindatud järgmistes

rahvusvahelistes organisatsioonides

Eesti