MEIST

NTN EST AS

NTN EST AS pöörab tähelepanu objektide ohutusnõuete vastavusele ja töö organiseerimisele nii, et oleks tagatud ümbritseva keskkonna ja töötajate ohutus. Samuti püüab NTN koos oma klientide ja partneritega nende nõuete täitmiseks rakendada vastavaid ennetusabinõusid.

NTN EST töötab süstemaatiliselt selle nimel, et vastata kõikidele valitsuse poolt töötajate tervisekaitsele ja ümbritseva keskkonna kaitsele esitatud nõuetele ning tagada üldiste ohutuseeskirjade järjepidev täitmine.

NTN EST AS täidab kõiki maksuseadusandluse nõudeid ja keskkonnaohutuse norme, mis on seotud töötaja elukutse ja tema sotsiaalsete õigustega.
Ajalugu

Meie firmat tunnustatakse juhtiva logistiliste teenuste osutajana, kes on spetsialiseerunud veoste transpordile mööda merd ja sellega seotud teenuste osutamisele sadamates, nagu ekspedeerimine, laologistika ja autotransporditeenused. Meie head küljed on:

NTN EST AS asutati 1996 aastal Chr . Jensen Eesti nime all ekspedeerimisettevõttena, mis korraldas kaupade kohale-, hoiustamis- ja laialivedu. Esialgselt kontrollis Chr. Jensen Eesti tegevust Chr. Jensen Taani. 2006 aastal müüdi Chr. Jensen Norra NTN Grupile.

Alates 2008 aastast kannab endine Chr. Jensen Eesti emafirma NTN nime. Tänapäeval on NTN EST AS iseseisev äriühing tegutsev kui "NVO" ekspediitor .

NTN EST AS on Eesti Ekspedeerijate Assotsiatsiooni, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja, FIATA ja IATA liige.


Oleme ametlik liikmed

järgmised organisatsioonid

Eesti